HOŞGELDİNİZ

Olasılıkların ötesinde yenilikler, Hayallerin ötesinde sonuçlar

FOOD

Tamamen doğal, herhangi bir koruyucu veya katkı maddesi içermeyen meyve suyu, meyve püresi ve aperatif ürünlerimizle sizler için buradayız. 

Farklı ürün kategorilerinde ve farklı ambalaj çeşitlerinde hem kendi markamızla hem de private label olarak sizlere hizmet ediyoruz. 

Ürün gruplarımız ve size özel çözümlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için SN Food kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

PACK

Hayal ettiğiniz ürünün hayata geçirilmesine yıllardır süregelen gözlemlerimiz, tecrübemiz ve teknolojimizi kullanarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Esnek ambalaj kategorisinde geniş ürün yelpazemiz ile ürününüze en uygun ambalajı seçerek ürününüzün müşterinin gözünde daha fazla öne çıkmasına destek oluyoruz

Ambalaj ürünlerimiz ve ürününüze özel çeşitli çözümlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için SN Ambalaj kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

COSMETIC

Ürünlerinizin fason paketlenmesinde çözüm partneriniz oluyoruz.

Yüksek teknolojili dolum hatlarımız ile esnek ambalaj kategorilerinde fason dolum imkanı sağlayarak pazarda farklı alanlarda size yer açıyoruz.

Paketleme seçeneklerimiz ve sizin özel ihtiyacınıza uygun farklı çözümlerimizle ilgili bilgi almak için SN Kozmetik kategorisini ziyaret edebilirsiniz.